Onze merken

Parket

Amorim Benelux: www.amorimbenelux.nl
Beter Hout: www.beterhout.nl
Berry floor: www.berryfloor.nl
FB Hout: www.fbhout.nl
Flamingo Parket: www.flamingoparket.nl
Grigio vloeren: www.grigiovloeren.nl
Hatibo Flooring: www.hatibo.nl
Hollandsche Vloeren: www.hollandschevloeren.nl
Intertap flooring: www.intertap.nl
Inpa parket: www.inpa.net
Ipowood: www.ipowood.com
La Legno: www.lalegno.be
Lieverdink: www.lieverdink.nl
MJD parket: www.mjdparket.nl
Moso (bamboe): www.moso-bamboe.nl
Solidfloor: www.solidfloor.nl
T&G Wood: www.tg-wood.com
Woodpecker: www.woodpecker.nl

Tapijt

Ambiant: www.ambiant.nl/Vloertypes/Tapijt
Bewe: www.bewe.nl
Belakos: www.belakos.nl
Bonaparte: www.bonaparte.nl
Brink & Campman: www.brinkcampman.com
Cunera: (natuurtapijten): www.cunera.nl
Dersimo: www.dersimo.nl
Desso: www.desso.nl
Edel: www.edel.nl
Heuga (tapijttegels): www.heuga.nl
Interfloor: www.interfloor.nl
Lano (projecttapijt): www.lano.com
Louis de Poortere (wol en traplopers): www.depoorterelouis.com
Matros Joh. Mateboer (natuurtapijten): www.matros.nl
Nouwens - bogaers (wol): www.nouwens-bogaers.nl
Parade: www.paradetapijt.nl
Tretford (geitenhaar en leer): www.tretford.nl

Vinyl

Novilon: www.forbo.nl
Interfloor: www.interfloor.nl
Cotap: www.cotap.nl  

Marmoleum (linoleum)

Forbo: www.forbo.nl

Raamdecoraties

Luxaflex: www.luxaflex.nl
BeCe: www.bece.com
ABZ raamdecoratie: www.abzraamdecoratie.nl
Ado vitrages: www.ado.nl
Holland Haag: www.hollandhaag.nl
Vadain: www.vadain.nl
Crowson (gordijnen en behang): www.crowsonfabrics.com
Your Edition: www.youredition.nl
Lethem & Vergeer: www.lethem.nl
Tulipan (gordijnen en bahang): www.as-creation.nl
Het Stoffen Gilde: www.hetstoffengilde.nl 

DiB Blinds: www.dibblinds.com

Shuttters:

Hampton Shutters (lindehout): www.shutters.nu
Comfort Shutters (massief eikenhout): www.comfortshutters.nl

Project-vloeren

Forbo (vinyl, PVC en linoleum): www.forbo.nl
Gerfloor (PVC en vinyl) : www.gerflor.nlInterfloor (tapijt en vinyl) : www.interfloor.nlLano (tapijt): www.lano.beParketfabriek Lieverdink (hout): www.lieverdink.nlTarkett (Vinyl, PVC en linoleum): www.tarkett.nl

Dit is een grote greep uit ons assortiment. Staat de naam er niet bij waar u naar op zoek bent? Neem dan contact met ons op!